Mgr. Šárka Anežková Harantová

Mgr. Šárka Anežková Harantová absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde v roce 2007 úspěšně ukončila studium.  Během studia na univerzitě absolvovala právní praxi v advokátní kanceláři i na soudě.

Advokacii se věnuje od roku 2007, kdy začala pracovat jako advokátní koncipientka v advokátní kanceláři JUDr. Jitky Benešové v Ústí nad Labem, nyní vyvíjí činnost jako samostatná advokátka, zapsaná u České advokátní komory pod evidenčním číslem 13382.

Advokátka poskytuje komplexní právní služby zejména v oblasti občanského, rodinného, pracovního, obchodního a trestního práva. Je kladen důraz na profesionalitu, individuální přístup ke klientovi a časovou flexibilitu.  Mgr. Anežková Harantová hovoří česky a anglicky.

Nabídka práce

Přijmu koncipienta/koncipientku případně studenta posledního ročníku PF jako praktikanta. Nabízím příjemné prostředí mladé rozrůstající se kanceláře s klientelou po celé ČR. Požaduji časovou flexibilitu a příjemné vystupování, výhodou je řidičský průkaz. Znalost AJ/NJ není podmínkou. Pracovní pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy právnických fakult. V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: s.harantova@seznam.cz